O hodowli

18.jpgNazywam się Piątyszek Michał. Jestem absolwentem Technikum Leśnego
w Rogozińcu i Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Poznaniu.

Przygoda moja z psami myśliwskimi miała początek w momencie podjęcia pracy w Nadleśnictwie Grodzisk w 1997 roku. Krótko po tym miałem tą przyjemność poznać dzisiaj mojego serdecznego kolegę Cezarego Marchwickiego hodowcę ,szkoleniowca psów myśliwskich. Przy Nim to moja pasja do kynologii łowieckiej nabrała intensywności, kierunku, kształtu za co mu serdecznie dziękuję. Pomysł hodowli zrodził się tak naprawdę dopiero po kilku latach współpracy z Cezarym dzięki której poznałem całe spektrum ras psów myśliwskich ,sposoby ich szkolenia hodowli i polowania.

W roku 2002 zdecydowałem się na zakup psa myśliwskiego jakim była suczka płochacza niemieckiego ALA Z MYSIADŁA-(RITA) i to ona dała początek HODOWLI Z GRODZISKICH BORÓW która została zarejestrowana w roku 2003.

Zajmujemy się propagowaniem,hodowlą ras myśliwskich takich jak płochacz niemiecki ,posokowiec bawarski starając się prowadzić hodowle zgodnie za sztuką hodowlaną. Psy z naszej hodowli potwierdzają nierzadko wysoką wartość użytkową w łowisku,próbach, konkursach psów użytkowych,jak i przepiękny eksterier na wystawach psów rasowych, zdobywając szereg tytułów,certyfikatów,wyróżnień.

psy1psy2psy 5psy4

 

psy3

 

 

Brak możliwości komentowania